یک خرید اینترنتی به صرفه!

سیاست حریم خصوصی

ورنا آفیس، با ارزشی که برای کاربران خود قائل است، همواره سعی در ارائه خدماتی امن و مطمئن اعم از خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وبسایت دارد و این کار را با جمع آوری اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل انجام میدهد. از آنجا که کلیه فعالیت‌های ورنا آفیس قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک است و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی، گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود. از این رو، وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یاد آوری می‌شود که آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. به همین منظور درج آدرس، ایمیل و شماره‌ تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ورنا آفیس جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی بیشتری درخواست کند.

همچین ورنا آفیس ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای سایت از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی اخبار سایت و فروش وبسایت مانند تخفیف‌ها و... به اعضای وبسایت ایمیل یا پیامک ارسال کند.

https://vornaoffice.com/wp-content/uploads/2020/02/25496_compressed-300x300.jpg
https://vornaoffice.com/wp-content/uploads/2020/02/Vault-400x223.jpg

ورنا آفیس ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ورنا آفیس می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت ورنا آفیس، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به ورنا آفیس اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه ورنا آفیس را از خود سلب می‌کند. ورنا آفیس هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ورنا آفیس وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده‌اند.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های ورنا آفیس ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

ورنا آفیس برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

https://vornaoffice.com/wp-content/uploads/2020/02/2853458_compressed-400x400.jpg
بستن
مقایسه