یک خرید اینترنتی به صرفه!
خرید عمده جوهر

خرید عمده جوهر

در این مقاله ما می‌خواهیم در رابطه با خرید عمده جوهر توضیح دهیم. خرید عمده جوهر توسط شرکت ما به شما عزیزان پیشنهاد داده شده است. در این مقاله علاوه بر این که به این موضوع می‌پردازیم، می‌خواهیم به شما بگوییم که این نوع از خرید برای شما چه مزیت‌هایی دارد. در واقع شرکت ما با خرید عمده جوهر می‌خواهد به مشتریان گرامی‌خود، سود بیشتری را هدیه دهد. اما شما مشتریان نیز باشد بدانید که هدف از خرید عمده جوهر توسط شرکت ما چیست؟ و این که شما با این کار از چه مزایایی بهره مند می‌شوید. قیمت خرید عمده جوهر، با قیمت فروش جزئی جوهر کاملا متفاوت است. این امر بزرگ‌ترین هدف شرکت ما برای خرید عمده جوهر می‌باشد تا بتواند از این راه به مشتریان خود تخفیف بیش‌تری ارائه دهد. وقتی شما از این شرکت بزرگ خرید عمده جوهر را انجام می‌دهید. صرفا در حین خرید نیز سود می‌برید. یکی از مزایای این کار این است که شما علاوه بر این که در زمان فروش آن‌ها چه به صورت کلی و چه به صورت جزئی سود می‌برید. در زمان خرید نیز از سود بیش‌تری بهره می‌برید. از این رو این شرکت به فروش عمده جوهر پرداخته است. مزیت قیمت عمده جوهر معمولاً در هنگام کار با شرکت‌های بزرگ و کوچک متفاوت است. تقریباً در این مقاله از جوهر برای چاپ نامه، از مارک‌های جوهر یا حتی بیش‌تر در مورد این که آیا فرد باید از خرید عمده جوهر بهره ببرد یا خیر، بیان شده است. صنعت خوش شانس است که چنین پیشنهاد‌هایی (همان خرید عمده جوهر) برای انواع خاصی از کار و مطابقت با حالت‌های مختلف کار وجود دارد. و صاحبان صنعت می‌توانند به راحتی از آن بهره ببرند. بحث زیر در مورد انواع مختلفی از جوهر‌های مورد استفاده در چاپ امروز است که شرکت ما در خرید عمده جوهر فعالیت دارد.

خرید عمده جوهر

انواع جوهر

کتب درسی سنتی در فن‌آوری چاپ، مؤلفه‌های چاپ جوهر را به سه بخش انتقال دهنده، رنگدانه و چسب تقسیم می‌کند. در این بحث یک مؤلفه دیگر به این ترکیب اضافه می‌شود که مواد افزودنی نام دارد. شرکت ما در خرید عمده جوهر در همه نوع آن فعالیت دارد.

کاربرد انتقال دهنده در جوهر

انتقال دهنده در جوهر مؤلفه‌ای است که جوهر را قادر به جریان می‌کند و به جوهر اجازه می‌دهد تا از غلتک به غلتک و از غلتک به صفحه ی دیگر انتقال یابد. (در موردletterpress ، هر آن چه از سطح بالا آمده به عنوان حامل تصویر استفاده می‌شود). به طور سنتی از روغن‌های گیاهی به عنوان ترکیب اصلی و انتقال دهنده در جوهر استفاده شده است. روغن بذر کتان، روغن بیان شده از دانه کتان طولانی‌ترین تاریخ را در این نقش داشته است. با ظهور پالایش نفت، تقطیر‌های معدنی نقش روغن‌های کتان در جوهر‌ها کاهش یافت. اما اکثر جوهر‌های معمولی مورد استفاده‌ی لپ تاپ‌ها حداقل مقداری روغن کتان یا روغن گیاهی دارند. روغن‌های لوبیای سویا مدتی است که به عنوان جایگزینی برای روغن دانه کتان مورد استفاده قرار می‌گیرند. زیرا ویژگی‌های مشابهی با هم دارند. اما کیفیت روغن‌های سویا بهتر است. بسته به نوع روغن مورد نیاز قیمت جوهر افزایش می‌یابد، که شما می‌توانید با استفاده از پیشنهاد خرید عمده جوهر توسط شرکت ما، این افزایش قیمت را کنترل نمایید.

نقش رنگ دانه

نقش اصلی رنگدانه، ایجاد رنگ و مات کردن جوهر چاپ است. در جوهر چاپ، رنگدانه‌های مختلفی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد تا طیف گسترده ای از رنگ‌های قابل چاپ را فراهم کند. رنگدانه‌های سفید و سیاه در جوهر‌های رنگی استفاده می‌شوند تا رنگ‌های مختلف (سبک تر) و (تیره‌تر) را فراهم کنند. رنگدانه‌های مورد استفاده در چاپ جوهر به دلیل فناوری‌های جدید، در دسترس بودن مواد و افزایش دانش در مورد تأثیر آن‌ها بر روی افراد و محیط زیست طی سال‌های طولانی تغییر کرده است. رنگدانه‌ای که هنوز هم در چاپ جوهر بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، کربن سیاه است. منشا این رنگدانه نیز در طول سال‌ها تغییر کرده است، اما همیشه محصول سوختن چیزی برای ایجاد ماده سیاه یا “دوده” بوده است. رنگدانه‌ها برای ظاهر رنگی خود انتخاب می‌شوند، هم چنین برای خواص مختلفی مانند مقاومت دربرابر اشعه ماوراء بنفش، گرما، حلال‌ها، آب و غیره کاربرد دارند. پیشنهاد خرید عمده جوهر توسط شرکت ما، تمام انواع رنگ‌های جوهر را پوشش می‌دهد.

خرید عمده جوهر

مزیت استفاده از خرید عمده جوهر

 مشاهده خواهید کرد که جوهر‌ها می‌توانند از نظر هزینه رنگ‌های مختلف به عنوان رنگدانه‌هایی که رنگ آن‌ها را نشان می‌دهد، متفاوت باشند. وقتی هزینه‌ی تولید این جوهر‌ها افزایش یابد مسلما هزینه ی خرید و خرید عمده جوهر نیز افزایش خواهد یافت. در واقع ما برای خرید جوهر‌های با کیفیت باید مبلغ زیادی را بپردازیم. اما به یک ایده‌ی هوشمندانه می‌توانیم کاملا اقتصادی عمل نماییم. به معنا که با خرید عمده جوهر از شرکت‌هایی که به خرید عمده جوهر مشغول هستند، می‌توانیم سود زیادی را از آن خود نماییم. باید بدانید که رنگ مشکی معمولاً کم‌ترین هزینه از بین رنگ‌های جوهر است. زیرا رنگ کربن رنگی ارزان قیمت است. برخی از مواد که می‌توانند اثبات شوند چون رنگدانه‌ها مناسب نیستند. زیرا ممکن است در برابر رزین و لاک‌های به کار رفته در جوهر‌ها واکنش نشان دهند. هم چنین در اثر تماس با آن، اجزای شیمیایی دیگر رنگ آن تغییر نماید. یکی از نمونه‌های رنگدانه‌ای که در سال‌های اخیر لطف خود را از دست داده، زرد کروم است. فرآیند استفاده‌شده در تولید آن برای کارمندان درگیر و هم چنین محیط عمومی‌خطرناک بود. زرد کروم یک کرومات سرب است. سرب به عنوان یک جزء رنگدانه به تدریج از پالت چاپگر جدا می‌شود. امروزه ترکیباتی چون دی اکسید تیتانیوم و روی جایگزین آن شده است.

نقش چسب

رزین‌های مورد استفاده در تولید جوهر‌ها ی چاپ به عنوان “چسب” استفاده می‌شوند. این بدان معنی است که آن‌ها به یکدیگر متصل می‌شوند تا سایر مؤلفه‌ها را به هم متصل کنند  و به همه‌ی آن‌ها اجازه می‌دهد تا فیلم بسازند. رزین‌ها هم چنین باعث می‌شوند تا از موادی که روی آن جوهر‌ها چاپ می‌شود، پیروی کنند و به آن بچسبند. نوع رزین مورد استفاده اغلب برای توصیف نوع جوهر مورد استفاده قرار می‌گیرد. اساس بسیاری از بحث‌ها و ابراز عقیده‌ها راجع به این که بهترین نوع جوهر برای چاپگر‌ها چیست را فراهم می‌کند. رزین‌هایی که  در سه جوهر معروف معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرد، به شرح زیر می‌باشند:

  • رزین آلکیدی یا روغن پایه
  • رزین لاستیکی
  • رزین اکریلیک
  • و غیره.

استفاده از هر کدام این رزین‌ها خصوصیات خاصی به جوهر می‌دهد و از نظر قیمت آن را متفاوت می‌نماید. اما هیچ جای نگرانی نیست. زیرا با خرید عمده جوهر با انواع رزین می‌توانید از تخفیفات ویژه‌ای برخوردار باشید. باید بدانید که معمولا افرادی که با جوهر‌های گران قیمت سر و کار دارند از شرکت‌هایی خرید می‌نمایند که در عرصه‌ی خرید عمده جوهر فعالیت دارند. زیرا با این ترفند می‌توانند تخفیف زیادی داشته باشند.

خرید عمده جوهر

نقش مواد افزودنی

از مواد افزودنی و اصلاح کننده‌ها در جوهر‌های  چاپ برای “شماره گیری” در خصوص ویژگی‌های جوهر استفاده می‌شود، تا آن را برای کار مناسب‌تر کند. به عنوان مثال می‌توان برای افزایش مقاومت مالش جوهر مورد استفاده برای برنامه‌های بسته بندی، موم اضافه کرد. اکثر جوهر‌های چاپی، بدون نیاز به مواد افزودنی، آماده‌ی چاپ هستند. با این حال، برخی از شرکت‌ها به دلایل مختلف دوست دارند که جوهر خود را با این مواد افزودنی حرفه‌ای‌تر نمایند. بحث در مورد مواد افزودنی اضافه شده می‌تواند برای عیب یابی مشکلات جوهر در مطبوعات بسیار ارزشمند باشد.

سه ماده‌ی افزودنی اصلی وجود دارد که می‌توانند در تهیه‌ی جوهر یا ماهیت تصویر در حال چاپ کمک کنند. بیش‌ترین کاربرد مواد افزودنی را ماده خشک‌کننده دارد. این ماده به طور کلی با اکسیژن موجود در هوا واکنش می‌دهد تا رزین‌های مورد استفاده در جوهر را به هم بچسباند و به تشکیل یک لایه سخت از جوهر روی سطح بستر کمک نماید. این ماده می‌تواند عملکرد crosslink  را مهار کند. خشک‌کن‌های مورد استفاده اغلب نمک‌های کبالت و منگنز هستند.

یکی دیگر از افزودنی‌های مورد استفاده توسط پرینترهای letterpress کربنات منیزیم (گچ) است. که برای اصلاح جوهر چاپ از آن استفاده می‌شود. این بدان معنی است که به کم‌کردن تمایل جوهر از “سیم پیچ” کمک می‌کند. با این عمل فیلم جوهر از هم جدا می‌شود و به جوهر اجازه داده می‌شود تا به راحتی توسط غلتک‌ها بر روی سطح تصویر و هنگام چاپ، جوهر اعمال شود. کربنات منیزیم هم چنین می‌تواند برای اضافه‌کردن کدورت به یک جوهر مورد استفاده قرار گیرد. افزودن جوهر سفید مات بیش‌تر برای این مات کردن کاربرد دارد و برای این منظور بسیار مناسب است.

خرید عمده جوهر

قیمت خرید عمده جوهر

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد، مواد افزودنی در گذشته کاربردی نداشته است و در سال‌های اخیر از آن برای اصلاح جوهر استفاده می‌نمایند. جوهر‌ها بدون مواد افزودنی نیز می‌توانند کارایی داشته باشند. اما به خاطر بسپارید که مواد افزودنی در جوهر‌ها می‌تواند تا حد زیادی کیفیت آن‌ها را افزایش دهد. به همین دلیل است که ما در تهیه‌ی انواعی از جوهر‌ها از این مواد استفاده می‌نماییم. در بازار مواد افزودنی متنوعی وجود دارد که با استفاده از هر کدام آن‌ها می‌می‌توانیم یک خاصیت فوق العاده به جوهر ببخشیم. اما استفاده از این مواد افزودنی می‌تواند منجر به هزینه‌های گزافی شود. وقتی به یک جوهر معمولی یک ماده‌ی افزودنی اضافه می‌کنیم، در واقع بر هزینه‌ی تولید آن می‌افزاییم. اما این افزایش قیمت به خاطر ایجاد یک سری ویژگی‌های فوق العاده می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. برخی از مشاغل به جوهر‌های خاص نیاز دارند که از اضافه کردن مواد افزودنی گران قیمت تهیه می‌شوند. در نتیجه باید میزان پول زیادی را بپردازند. حال راه چاره برای این افراد چیست؟ این گونه می‌توانند این جوهر‌ها را با قیمت کم‌تری خریداری نمایند. شرکت ما برای این افراد یک راه چاره در نظر گرفته است. آن هم خرید عمده جوهر می‌باشد. وقتی این شرکت به شما پیشنهاد خرید عمده جوهر را می‌دهد، در واقع می‌خواهد به مشتریان خود تخفیف بالایی را عرضه نماید. اما باید میزان سود و ضرر خود شرکت را هم در نظر داشته باشیم. چگونه می‌شود که با وجود این تخفیف زیاد شرکت متمل ضرر نشود؟ فروش جوهر در تعداد بالا می‌تواند از ضرر شرکت جلوگیری نماید. به این که این شرکت با خرید عمده جوهر علاوه بر این که می‌تواند تخفیف بالایی را به مشتری ارائه دهد. بلکه می‌تواند خود نیز در این سود سهیم باشد. شما با خرید جوهر در تعداد بالا می‌توانید این تخفیفات را افزایش دهید وهم در خرید و هم در خرید عمده جوهر سود زیادی را به دست آورید.

نیاز شرکت‌ها

مشاغل کوچک و بزرگ بر اساس نیاز آن‌ها به جوهر‌های متنوعی احتیاج دارند. توانایی آن‌ها در انجام خرید تعداد بالای جوهر می‌تواند سطح گسترده‌ای از خدمات مختلف را توسط شرکت به آن‌ها ارائه دهد. هنگام خرید عمده جوهر از یک شرکت، می‌توانید به علاوه‌ی این که سود زیادی هر دو طرف داشته باشند. شما نیز انواع جوهر را با قیمت کم‌تری خریداری نمایید. در واقع پیشنهاد خرید عمده جوهر از جانب یک شرکت می‌تواند یک پیشنهاد ایده‌آل برای هر خریداری باشد. در ضمن این که شما با خرید جوهر در تعداد بالا سود زیادی به دست می‌آورید. می‌تواند از نوسانات قیمت نیز در امان باشید. همه‌ی ما می‌دانیم این روز‌ها با نوسانات ارز و دلار قیمت‌ها رو به افزایش هستند. مسلما با بالا رفتن قیمت مواد اولیه‌ی جوهر، قیمت عمده جوهر نیز افزایش می‌یابد. اما ما با خرید عمده جوهر به یک‌باره می‌توانیم حداقل تا مدت معینی از نوسانات افزایش قیمت جوهر در امان باشیم. شما وقتی در تاریخ مشخصی از خرید عمده جوهر استفاده می‌نمایید، می‌تواند در تاریخ‌های پیش رو همان جوهر را با قیمت بسیار بالا‌تری به فروش برسانید.

جهت مطالعه‌ی بیشتر، به این وبسایت مراجعه کنید.

خرید عمده جوهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه