یک خرید اینترنتی به صرفه!
خرید عمده کارتریج

خرید عمده کارتریج

در این مقاله می‌خواهیم به خرید عمده کارتریج  و اهمیت آن  بپردازیم. اما بهتر است که قبل از آن با خود کارتریج آشنا شویم و بدانیم که چه مشاغلی به کارتریج و خرید عمده کارتریج نیاز دارند. از این رو باید بگوییم که کارتریج‌های جوهر یکی از عناصر ضروری برای یک کار چاپ است. با این حال، دانش کمی ‌در مورد این دستگاه‌ها وجود دارد. اگر بخواهیم به طور کامل به تعریف کارتریج بپردازیم، باید زمان زیادی را صرف آن نماییم. زیرا باید به تک تک اجزای این وسیله پرداخته شود و در مورد چگونگی آن‌ها توضیح دهیم. از این رو ما بیش‌‌تر در این مقاله سعی می‌کنیم با کاربرد و عملکرد کارتریج‌ها شما را آشنا بگردانیم. ویژگی‌ها و خصوصیات مختلفی که کارتریج‌های جوهر را تعیین می‌کند در این مقاله آمده است. در واقع می‌خواهیم علاوه بر این که فایده‌ی خرید عمده کارتریج را بیان کنیم اطلاعاتی نیز در رابطه با انواع کارتریج به شما بدهیم.

خرید عمده کارتریج

عملکرد کارتریج

در وهله اول لازم است به تعریف آن مراجعه شود. این بدان معنا است که هنگام صحبت در مورد کارتریج جوهر، ما به مواد مصرفی مورد استفاده برای طراحی و ذخیره جوهر‌های چاپگر‌ها اشاره می‌کنیم. عملکرد آن نیز در مراحل زیر انجام می‌شود:

در تجهیزات چاپ چندین سر وجود دارد که روی مکانیسم مکانیکی (کالسکه چاپ) قرار دارد که برای جا به جایی کاغذ کار می‌کند. جوهر بر اساس دستوراتی که از رایانه یا دستگاه داده شده است پیش بینی می‌شود باید روی سطح پراکنده شود.

 برای چسباندن جوهر به کاغذ دو عنصر لازم است: فشار و مویرگی. در حالت دوم، ما در مورد جذب جوهر توسط کاغذ صحبت می‌کنیم. شرایطی که کیفیت کاغذ نقش تعیین کننده‌ای دارد. از طرف دیگر، فشار به میزان کارکرد مکانیسم کارتریج‌های جوهر که سر‌ها را حفظ می‌کند، بستگی دارد. علاوه بر مقدار جوهر‌هایی که هر یک از آن‌ها تزریق می‌کنند نیز مهم است.

هر دو روش به مارک چاپگر و کارتریج‌های جوهر بستگی دارد. زیرا کیفیت مکانیکی چاپ در صورت داشتن مکانیزم سریع افزایش می‌یابد. از طرفی دیگر اگر ظرفیت سر‌ها برای تزریق جوهر بیش‌‌تر باشد، عملکرد بهتر است. بنابراین، این عناصر آخر دارای نازل‌هایی در سه گروه قرار می‌گیرند. به همین دلیل می‌توانند انواع مختلفی از جوهر اصلی را که از آن بقیه رنگ‌ها تولید می‌شوند، راه‌اندازی کنند. این نوع جوهر‌ها از سه رنگ اصلی، سیانور (آبی)، سرخابی (قرمز) و زرد تشکیل شده است. ما تقریباً در همه‌ی چاپگر‌های جوهر کارتریج جوهر چهارم هم وجود دارد که حاوی رنگ سیاه است. این امر به این دلیل است که مخلوط سه رنگ روی سفید رنگ مشکی خالص نمی‌دهد. همان طور که می‌دانید رنگ قهوه‌ای تیره ایجاد می‌کند. بنابراین توجه داشته باشید که اگر چاپگر شروع به چاپ یک رنگ قهوه‌ای یا سبز مایل به سبز کند، ممکن است کارتریج سیاه خراب شود.

خرید عمده کارتریج

خرید عمده کارتریج جوهر افشان:

با فرض روش بالا، چاپگر‌های جوهر افشان مقادیر قابل توجهی از این مایع مصرف می‌کنند. روشی که به طور مستقیم بر بودجه مصرف‌کننده تأثیر می‌گذارد. برای صرفه‌جویی در هزینه در رابطه با این نوع کارتریج‌ها می‌توان مواردی را نام برد. اما هیچ کدام از راه حل‌ها به خرید عمده کارتریج جوهرافشان نمی‌رسد. استفاده از خرید عمده کارتریج جوهر افشان که توسط ما ارائه شده است یک راه حل کاملا مناسب می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از خرید عمده کارتریج جوهر افشان توسط ما از تخفیفات ویژه‌ای بهره‌مند شوید. در این مقاله به مزیت‌های استفاده از خرید عمده کارتریج خواهیم پرداخت. بنابراین، بیشتر کاربرانی که تصمیم به خرید کارتریج‌های جوهر سازگار می‌گیرند، به جای این که جوهر اصلی را کنار بگذارند و از جوهر‌های غیراصل استفاده نمایند، می‌توانند از خرید عمده کارتریج جوهر افشان اصل توسط ما استفاده نمایند که بسیار سودمند است. قیمت عمده کارتریج برای این کاربران بسیار ارزان‌‌تر از قیمت جزئی می‌باشد. از این رو بهترین راه حل خرید عمده کارتریج جوهر افشان است.

خرید عمده کارتریج

چگونگی عملکرد کارتریج

می‌توان دو نوع چاپ یا دو نوع فناوری مختلف برای  کارکرد کارتریج در نظر گرفت به شرح زیر است:

  • کارتریج‌های حبابی
  • کارتریج‌های پیزو الکتریک

چاپ توسط جوهر فرآیندی پیچیده است که در آن سر نقش اصلی را ایفا می‌کند. در این عنصر مکانیسمی‌ متشکل از تقریباً سی نازل وجود دارد. فضا‌هایی که از طریق آن جوهر و گرما عبور می‌کند، به لطف آن لرزش‌های لازم برای بیرون کشیدن جوهر به خارج نیز ایجاد می‌شود. در واقع این یک‌‌ترفند برای عملکرد مناسب کارتریج است.

به این معنا، باید بدانید که تکنیک‌های مختلفی برای انجام این فرآیند وجود دارد. در بعضی از پرینتر‌ها از عنصر مقاومت استفاده می‌شود که جوهر نازل را گرم می‌کند، که تا زمانی که تبخیر شود جوش می‌آید و حباب ایجاد می‌کند. این حباب در حال رشد است، بنابراین به عنوان اهرمی ‌برای بیرون کشیدن جوهر کار می‌کند. این روند تنها یک هزارم ثانیه طول می‌کشد. وقتی فروش و تقاضای یک قطعه یا یک محصول زیاد است. تولید کنندگان انواع مختلفی از آن را تولید می‌نمایند تا بهترین آن‌ها مشخص شود. به هر حال در میان تمام تولیدات ما یک محصولی را خواهیم یافت که بهترین عملکرد را داشته باشد. کارتریج‌ها نیز به خاطر داشتن کاربرد‌های فراوان تقاضای زیادی از آن‌ها در بازار وجود دارد. به همین دلیل تولیدکنندگان نیز به تولید انواعی از کارتریج با عملکرد‌های مختلف پرداخته‌اند. از این رو ما  خرید عمده کارتریج‌ها را خواهیم داشت. خرید عمده کارتریج در نتیجه‌ی تقاضای زیاد بازار به وجود می‌آید.

عملکرد کارتریج پیزوالکتریک

از طرف دیگر، سایر مدل‌های چاپگر از یک  کریستال کوچک (پیزوالکتریک) استفاده می‌کنند که آن‌ها را در خروجی نازل قرار می‌دهند. به موازات آن‌ها سیگنال الکتریکی اعمال شده به کریستال مذکور را اضافه می‌کنند، که یک عمل بسیار شبیه پمپ مایع ایجاد می‌کند و قطرات جوهر را از نازل بیرون می‌آورد. در این روش از جوهر جامد استفاده می‌شود که برای مایع کردن آن گرم می‌شود و متعاقباً با لیوانی که در محل خروجی نازل قرار دارد، تماس گرفته می‌شود. جوهر از طریق سیگنالی که عنصر پیزوالکتریک حاوی چاپگر را در اختیار شما قرار می‌دهد، به بیرون منتقل می‌شود. در این حالت جوهر هنگام رسیدن به کاغذ جامد می‌شود و از بروز مشکلات بعدی جلوگیری می‌کند. این روش هم یک عملکرد کارآمد برای کارتریج‌ها می‌باشد که منجر به خرید عمده کارتریج‌ها خواهد شد. زیرا کارایی بهتر تقاضای بیشتر را به همراه خواهد داشت.

خرید عمده کارتریج

عملکرد چاپگر‌های رنگی

ما باید یک فرآیند را اضافه کنیم که مربوط به چاپگر‌های رنگی است. این روش امکان پذیر است. زیرا نازل‌ها به سه دسته، گروه بندی می‌شوند که جوهر‌های سیان، سرخس و زرد را آزاد می‌کنند. برای بیرون کشیدن جوهر از یک شیء رنگی که منعکس کننده نور است، استفاده می‌شود که توسط بیننده به عنوان یک رنگ درک می‌شود. بنابراین، در طی این فرآیند برخی از طیف‌ها توسط جسم جذب می‌شوند و برخی دیگر بازتاب می‌یابند و باعث ایجاد رنگ‌های مختلف می‌شوند. در واقع باید بدانید که چاپ رنگی در سال‌های اخیر بسیار رایج شده است و بیشترین مصرف را در صنعت چاپ عکس دارد. به همین جهت ما بیشترین خرید عمده کارتریج با جوهر رنگی را توسط کاربرانی که آتلیه یا عکاسی دارند، داریم.

چرا نباید از کارتریج به صورت مجدد استفاده نماییم

از طرف کاربران، از کارتریج‌های جوهر دوباره استفاده شده انتقاد‌های بسیاری را در اطراف خود برانگیخته است. اول از همه به این دلیل که با محصولاتی که از طریق یک فرآیند دقیق مطالعه و تحلیل طراحی شده، برنامه ریزی شده و ارائه شده است. لذا این تنظیمات دقیق در همان مرحله‌ی اول یا به عبارتی در مورد بار اول استفاده است و با استفاده ی دوم ممکن است این تنظیمات دقیق از بین برود. قبل از این که کارتریج‌های قابل بازیافت برای فروش قرار بگیرند، از طریق آزمایش‌های تست کیفیت که از طریق چاپگرهای همه مارک‌ها انجام می‌شوند، تحت بررسی طولانی ‌در کارخانه‌ها قرار می‌گیرند. اما امکان استفاده‌ی آن‌ها در چاپگر‌ها زیاد مناسب نیست. اگر چه استفاده‌ی مجدد از کارتریج‌ها بسیار با صرفه‌‌تر است. اما ممکن است که شما دیگر آن کیفیت بالای چاپ را نداشته باشید. وقتی کیفیت چاپ پایین می‌آید، کاربران به تعویض کارتریج به جای شارژ مجدد اقدام می‌نمایند. از این رو بیش‌‌تر کاربرانی که نیاز زیادی به کارتریج‌ها دارند، خرید عمده کارتریج را به خرید جزئی ‌‌ترجیح می‌دهند از این رو ما نیز در خرید عمده کارتریج توسعه و رونق بیشتری خواهیم داشت.

خرید عمده کارتریج

عوامل موثر بر عملکرد کارتریج

عوامل مختلفی بر عملکرد کارتریج‌ها و هم چنین خرید عمده کارتریج موثر است که در ادامه‌ی این مقاله به برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

در مطالب ذکر شده در بالا برخی از ویژگی‌ها و خصوصیات کارتریج‌های جوهر را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم. به همین دلیل می‌خواهیم در ادامه رویه‌هایی که بسیاری از کاربران می‌خواهند با آن آشنا شوند و عوامل مختلفی تأثیر را بیان نماییم.

هر کارتریج جوهر دارای یک یا چند مخزن جوهر مستقل است، به همین‌‌ترتیب و بسته به سازنده، آن‌ها هم چنین می‌توانند دارای مخاطبین الکترونیکی و‌‌تراشه‌ای باشند که آن‌ها را با چاپگر ارتباط می‌دهد. بنابراین تعویض این مواد مصرفی و آگاهی از روش آن‌ها برای کاربران مهم است.

کارتریج‌های جوهر به عنوان وسیله‌ای برای حاوی جوهر یا تونر کار می‌کنند، بنابراین هر مارک مدل‌های مخصوص کارتریج‌های خود را دارد. اگر چه همه ی کارتریج‌ها از یک شکل یا ابعاد یکسان برخوردار نیستند، اما این دلیل عدم استاندارد بودن آن‌ها است.

این ویژگی‌ها خرید کارتریج‌های جوهر اصلی را دشوار می‌کند. زیرا اکثر آن‌ها با تمام چاپگر‌ها سازگار نیستند. بلکه به مدل و مارک تجهیزات نرم افزاری شما می‌پردازند. بنابراین ما خرید کارتریج اصل و تناسب را امری دشوار می‌دانیم. افراد با استفاده از خرید عمده کارتریج توسط ما برای مدت طولانی خود را از دردسر‌های خرید کارتریج رها می‌سازند. خرید عمده کارتریج، علاوه بر داشتن تخفیف‌های زیاد و قیمت عمده کارتریج ارزان می‌تواند در موارد دیگر نیز مفید باشد. در ادامه‌ی این مقاله به تمام مزیت‌های استفاده از پیشنهاد خرید عمده کارتریج خواهیم پرداخت.

خرید عمده کارتریج

ویژگی‌های کارتریج مخصوص هر چاپگر

هر چاپگر از کارتریج‌های مخصوص به خود استفاده می‌کند که می‌توان از طریق یک کد ساخت آن را شناسایی کرد. اما یک سوال به وجود می‌آید که آیا این بدان معنی است که هیچ گرایش هژمونیکی در بخش کارتریج جوهر وجود ندارد؟ خیر، کاملاً برعکس است. در حقیقت، دو روش چاپ وجود دارد که در بازار فعلی رایج است. چاپ حرارتی و سیستم چاپ پیزو الکتریک با روش‌های مختلفی کار می‌کنند و هر دو هدف یکسان دارند. با توجه به قرارگیری آن، در حال حاضر می‌توانیم جوهر‌های شش کارتریج مستقل پیدا کنیم که متداول‌‌ترین مجموعه‌ها مشکی، سرخابی، زرد و فیروزه ای است. جالب است بدانید که منحصر به فرد بودن کارتریج‌ها موجب خرید کارتریج در تعداد بالا توسط کاربر خواهد شد و این امر می‌تواند روز به روز خرید عمده کارتریج را افزایش دهد.

تاثیر خرید عمده کارتریج بر ارزان بودن کارتریج‌ها:

باید بدانید که مهم‌‌ترین دلیل برای خرید عمده کارتریج  توسط شرکت ما، کاهش هزینه است. زیرا یکی از اصلی‌‌ترین هزینه‌های مربوط به نگهداری پرینتر دقیقاً جوهر مورد استفاده برای چاپ اسناد یا همان کارتریج است. معمولاً این مهم است که بدانیم قبل از خرید چقدر هزینه‌های مصرفی پرینتر ما هزینه خواهد کرد. اما متأسفانه در بعضی مواقع با این که می‌دانیم هزینه‌ی نگه‌داری یک پرینتر زیاد است. اما باز هم به خرید آن اقدام می‌نماییم. زیرا به آن نیاز داریم. اکثر کاربرانی که هزینه‌ی نگه داری چاپگر‌های آن‌ها زیاد است از این وضعیت ناراضی می‌باشند. اما راه چاره چیست؟ شرکت ما به مشتریان خود یک امکان ویژه داده است که این امکان منجر به تخفیف‌های زیادی می‌شود. در واقع خرید عمده کارتریج توسط شرکت ما باعث می‌شود که ما سود را بر اساس کمیت فروش به دست آوریم. به همین دلیل می‌توانیم تخفیفات ویژه ای در خرید عمده کارتریج‌های خود قرار دهیم. مشتریان نیز با خرید عمده کارتریج می‌توانند علاوه بر داشتن کارتریج در تعداد بالا قیمت کلی هر یک از این کارتریج‌ها را به شدت کاهش دهند. به همین دلیل است که ما خرید عمده کارتریج را دارای مزیت‌های فراوانی می‌دانیم.

جهت مطالعه‌ی بیشتر، اینجا را کلیک کنید.

خرید عمده کارتریج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه