یک خرید اینترنتی به صرفه!
خرید عمده لیبل

خرید عمده لیبل

در این مقاله می‌خواهیم بدانیم که چرا باید خرید لیبل عمده را به خرید لیبل‌های تک ترجیح دهیم. و در ادامه در رابطه با انواعی از لیبل‌ها و غیره خواهیم پرداخت. اگر در تجارت شما از لیبل به میزان زیاد نیاز دارد، خرید لیبل عمده می‌تواند در هزینه‌ی شما صرفه جویی کند. با خرید لیبل عمده شما می‌توانید تقریبا 40-90٪ پس انداز نسبت به خرید‌های جزئی داشته باشید. خرید لیبل عمده، کار سختی نیست. بلکه تنها باید آن را سفارش دهید تا به راحتی به دست شما برسد. برای سفارش دادن لیبل عمده شما به مشخصات زیر نیاز دارید:

  • نام ، آدرس ، نام شرکت (در صورت وجود) و شماره تلفن
  • شماره و کد محصول و اندازه‌ی آن
  • مقدار یا تعداد لیبل عمده
  • و غیره.

اگر شما چنین اطلاعاتی را دارید می‌توانید به راحتی به خرید لیبل عمده بپردازید.

خرید لیبل عمده باعث صرفه جویی در هزینه شما می‌شود. تخفیف معمولی از فروشگاه لوازم اداری برای مقادیر انبوه هرگز نمی‌تواند با تخفیف‌های عمیقی که شما از طرف سازنده دریافت می‌کنید، مطابقت داشته باشد. همان طور که مقدار درخواستی شما بالا می‌رود، قیمت را هم کاهش دهید. این بدان معنا است که تخفیف شما برای هر لیبل مرتباً بیش‌تر خواهد شد و این امر است که شما را به خرید لیبل عمده رقیب می‌نماید. ما هم چنین گزینه‌های پرداخت انعطاف پذیر، حمل و نقل کالا و موارد دیگر را ارائه می‌دهیم. مهم‌تر از همه این است که ما اغلب می‌توانیم در همان روزی که سفارش شما قرار داده می‌شود، حتی لیبل عمده را به شما تحویل دهیم. پس نیازی به صبر داشتن شما برای تولید این لیبل‌ها نیست. اگر در دفتر چاپ لیبل‌ها را تهیه کرده‌اید و از فروشگاه‌های لوازم اداری خریداری می‌کنید. با خرید لیبل عمده شگفت زده خواهید شد. قیمت لیبل عمده به مراتب از قیمت لیبل‌های جزئی کم‌تر است.

خرید عمده لیبل

چرا خرید لیبل عمده؟

آشنایی با انواع قیمت لیبل عمده ضروری است. هم چنین شما باید با انواع لیبل‌ها آشنا باشید. زیرا این امر موجب مدیریت عملیاتی کارآمد می‌شود. قیمت لیبل عمده، مسلما از سایر لیبل‌ها ارزان‌تر است. زیرا فروشنده سعی می‌کند با فروش انبوه لیبل‌ها سود بیش‌تری به دست آورد. برای مشاغلی که به لیبل عمده نیاز دارند، خرید لیبل آن هم به صورت جزئی بسیار هزینه بر است. برای همین است که به شما توصیه می‌کنیم برای خرید لیبل در تعداد بالا حتما نکات ذکر شده را رعایت نمایید تا بتوانید سود بیش‌تری به دست آورید. اما بهتر است که با انواعی از لیبل‌های خاص نیز آشنا گردید که در ادامه به آن‌ها پرداخته شده است.

لیبل‌های دارایی

لیبل دارایی، طیف گسترده‌ای از اقلام مانند دارایی‌های ثابت در تجارت و دارایی‌های وام را که نیاز به شناسایی و ردیابی دارند را در بر می‌گیرد. از این لیبل‌ها می‌توان برای شرکت‌های مدیریت نگه داری و تأسیسات برای پیگیری و نگه داری دارایی‌هایی مانند رایانه، صندلی، میز و سایر موارد استفاده کرد. از آن جا که لیبل دارایی برای ردیابی دارایی‌های ثابت ایده آل هستند، شرکت‌ها هم از ارزش و هم محل دارایی‌های خود آگاه هستند. پس به دلایل امنیتی، حسابداری و بهره‌وری سودمند است. اگر دارایی‌های شما در یک محیط دشوار مانند کارخانه تولید قرار دارد، لیبل دارایی با دوام  را انتخاب نمایید. از مواد مقاوم در برابر سایش، نور خورشید، درجه حرارت بالا، محلول‌ها و سایر شرایط می‌توانند در ساخت لیبل دارایی‌های پلی کربنات یا لیبل‌های دارایی آلومینیوم آندی شده استفاده نمایند. لیبل‌های پلی کربنات بالاترین مقاومت را در برابر قرار گرفتن در معرض شیمیایی و سایش دارند.

لیبل‌های خودرو

مطابق با مشخصات آمار‌های گروه‌های ثبت شده در صنعت، مواد برای لیبل‌های خودرو بالاترین تقاضا را دارند. لیبل عمده آن هم از نوع خودرو می‌توانند شامل شناسایی جهانی سازنده خودرو، مشخصات تولید کننده، نوع سیستم محدودیت، سال مدل و موارد دیگر باشند. از این لیبل عمده‌ها برای شناسایی کالا‌ها و دارایی‌ها از طریق بارکد‌ها، کمک به کالا‌های فیزیکی و ورود آن‌ها به پیام مشاوره استفاده می‌شود. لیبل‌ها می‌توانند به صورت چسب قابل لایه برداری یا دائمی، چاپی ساده یا رویشی باشند و از کاغذ یا مواد مصنوعی تهیه شوند. از لیبل‌های خودرو برای  برچسب‌های درپوش سطوح فلزی مانند موتور‌هایی که دما در آن نوسان دارد، مناسب است. ایده آل برای قرار گرفتن در معرض شیمیایی و محیط‌های خشن، آن‌ها مطابق با استانداردهای نصب شده و درجه 1 هستند. ما می‌توانیم لیبل عمده‌ی خودرو را بر روی فلز یا پلاستیک چاپ کنیم. از این که این لیبل‌ها نیاز‌های شما برآورده می‌کنند، شما بسیار خرسند خواهید شد. لیبل‌های خودرو سازنده به هر شکل و اندازه ساخته شده، ضد آب، ضد خش و مقاوم در برابر پارگی و بسیار با دوام هستند. با خرید این لیبل‌ها به صورت انبوه شما می‌توانید از قیمت لیبل عمده که بسیار ارزان‌تر است، بهره مند شوید.

خرید عمده لیبل

 

لیبل‌های بارکد

 لیبل‌های بارکد در چندین طرح موجود است و هر کدام امکان بهینه سازی ردیابی دارایی، ردیابی بارکد و شناسایی را می‌دهند. فقط لیبل‌های بارکد عددی، قدیمی‌ترین لیبل‌های بارکد هستند که ساخته شده اند و به عنوان یک لیبل خرده فروشی شناخته می‌شود. این محصول، شماره‌هایی را برای تشخیص خودکار شناسه کد می‌کند و از طریق آن این لیبل‌ها کارایی خود را اعمال می‌نمایند. محبوب‌ترین تغییرات کد برای کد‌های خرده فروشی بین المللی کالا، کد 11 برای رمزگذاری تجهیزات مخابراتی است که یک کد خرده فروشی است، و عمدتا در ایالات متحده آمریکا مورد استفاده قرار می‌گیرد. کدبان که یک بارکد قدیمی‌ است، بیش‌تر مورد استفاده بانک‌های خونی است و در سیستم‌های کتابخانه‌ای نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. هم چنین این لیبل‌ها در صنعت و حمل و نقل هوایی مصرف می‌شوند. لیبل عمده بارکد Alphanumeric تنوع و داده‌های گسترده‌تری را ارائه می‌دهند و در صنایعی مانند خودرو و دفاعی بسیار مفید هستند. آن‌ها شاملCode39 هستند که برای اهداف کلی ساخته شده‌اند و عمدتاً در صنایع دفاعی و خودروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. Code93  که فشرده‌تر است و دارای پشتیبانی ASCII و اطلاعات اضافی داده‌ها و Code128 است. به دلیل پردازش بزرگ داده برای صنعت حمل و نقل لجستیک بسیار حیاتی می‌باشد. برای مقادیر بیش‌تر داده‌ها، برچسب‌های بارکد 2D  به یک راه حل محبوب تبدیل شده‌اند. این محصول قادر به پشتیبانی حداکثر چهار حالت مختلف از داده‌ها، از اسکنر‌های 2D برای شناسایی هستند. برچسب‌های 2D محبوب PDF417 است که امکان رمزگذاری داده‌های بزرگ بیش از 1.1KB را می‌دهند و می‌توانند شامل تصاویر و امضا‌ها باشند.

DataMatrix که بیش‌تر در صنایع الکترونیک، لجستیک و صنایع عملیاتی محبوب است به دلیل امکان تولید در کوچک مقیاس و به صورت لیبل عمده از داده‌ها این محبوبیت را به دست آورده‌اند.

معرفی انواع رایج لیبل عمده:

ما می‌دانیم که شما در حال فکر کردن هستید و به این فکر می‌کنید که یک لیبل چقدر می‌تواند کاربردی باشد؟ اگر شما در حال تصویر برداری از لیبل استاندارد برش چهار رنگ، یک طرفه و مربع هستید، کار‌های بسیار زیادی وجود دارد که می‌تواند برای مصرف کننده جذاب و کاربردی باشد. اما آن چه که شما احتمالاً به آن فکر نمی‌کنید، انواع مختلف لیبل‌های قابل تنظیم و با کاربرد آسان است که محبوبیت خود را در بخش‌های مختلف بازار به دست می‌آورند. از جمله مواد غذایی، نوشیدنی و محصولات مصرفی به صورت لیبل عمده از آن‌ها استفاده می‌نمایند. در این مقاله هفت نوع از لیبل‌های منحصر به فرد که در بازار و مغازه‌های  فروش لیبل عمده ظاهر می‌شوند، آورده شده است.

معرفی لیبل عمده پوست خشک:

لیبل‌های لایه برداری خشک نوعی برچسب است که می‌توان آن را جدا کرد و از ظرف یا بسته محصول خارج کرد. برای چسباندن موقت لیبل از چسب استفاده می‌شود. اما به اندازه‌ی کافی محدود است که لیبل را می‌توان به راحتی جدا نمود. از لیبل‌های لایه برداری خشک اغلب برای خرید کوپن قابل بازپرداخت فوری در هنگام خرید یا تهیه نسخه اضافی استفاده می‌شود. یکی دیگر از موارد منحصر به فرد در مورد لیبل‌های پوست خشک این است که می‌توان زیر آن برچسب دیگری قرار داد. بنابراین وقتی پوست آن‌ها خشک شد، باز هم محتویاتی وجود دارد که روی ظرف باقی می‌مانند و از ظرف جدا نمی‌شوند.

خرید عمده لیبل

معرفی لیبل عمده تاشو:

لیبل‌های تاشو، برچسب‌هایی هستند که به منظور ارائه محتوای اضافی ساخته می‌شوند. مشابه لیبل عمده پوست خشک، لیبل‌های تاشو اغلب برای کوپن‌های قابل باز خرید فوری یا اضافه کردن نسخه اضافی استفاده می‌شوند. آن چه آن‌ها را از لیبل‌های پوست خشک متفاوت می‌کند این است که آن‌ها از یک بستر منفرد ساخته شده و سپس جمع می‌شوند. یک لیبل تاشو هم چنین می‌تواند کاملاً از ظرف خارج شود. اما به جای داشتن یک برچسب دیگر در زیر آن از ویژگی‌های آن است. از لیبل عمده تاشو به عنوان برچسب اولیه نیز به روی ظرف‌ها استفاده می‌شود.

معرفی لیبل عمده تحقیقاتی:

لیبل‌های تحقیقاتی دقیقاً همان چیزی هستند که به نظر می‌رسند. برچسب‌هایی که قادر به بسته بندی به وسیله‌ی ظروف موجود در آن هستند. این معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که دریچه بسته یا ظرف در زیر برچسب تحریک قرار گیرد. لیبل‌های تحقیقاتی به صورت مدتی بوده‌اند. اما این یک نوع لیبل عمده است که مطمئناً طی چند سال گذشته محبوبیت خود را افزایش داده است. برچسب‌های تحقیقاتی مناسب برای افزودن راحتی و کارایی به یک محصول چند منظوره است. نمونه‌هایی از محصولاتی که از لیبل‌های واقعی استفاده می‌کنند شامل انواع محصولات خوراکی و کارخانه‌ای، غذاهای میان وعده یا انواع دستمال مرطوب و سایر محصولات بهداشتی آماده برای استفاده است.

تخصص لیبل‌های برش:

لیبل‌هایی که شکل منحصر به فرد و یا نمای کلی از آن‌ها دارند، معمولاً لیبل‌هایی با برش خاص هستند. این موارد اغلب برای نشان دادن منحصر به فرد بودن لیبل‌ها، چه برای برند سازی و چه برای اهداف زیبایی شناسی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. لیبل‌های مخصوص برش در هنگام کار با یک شکل منحصر به فرد ظرف، نوع بسته بندی یا پانل برچسب نیز مفید هستند. برش‌های مخصوص هم چنین می‌توانند برای اهداف داخلی یا برای لیبل‌هایی که دارای برچسب قابل جا به جایی هستند نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خرید عمده لیبل

قیمت لیبل عمده

لیبل‌های اصلی به برچسب اصلی موجود در ظروف یا بسته بندی انواع محصولات می‌گویند. این نوع معمولاً از برچسب‌هایی است که مارک یا محصول شما را در قسمت جلو و مرکز دارد. چه چیزی این لیبل‌ها را بسیار خاص می‌کند؟ از روش‌های مختلفی می‌توان در لیبل اولیه استفاده کرد تا آن‌ها را از بقیه متمایز نمود. به عنوان مثال، لیبل‌های اولیه می‌توانند از مهر و موم فویل، مات و براق مات، لاک لمسی، چاپ پشتی، روکش مخصوص و انواع دیگر ویژگی‌های خاص برای تقویت جذابیت خود برخوردار باشند. در حالی که ما می‌توانیم این نوع لیبل عمده‌ی منحصر به فرد را گسترش دهیم. فراموش نکنید که فقط به این دلیل به این نوع لیبل عمده منحصر به فرد گفتیم که این لیبل‌ها دارای کاربرد‌های معمولی است اما از طراحی‌های ویژه و جذابی برخوردار می‌باشند.

کلام آخر:

لیبل‌ها در واقع برچسب‌هایی هستند که کاربرد‌های مختلفی دارند. اما موضوع مهم در این مقاله خرید لیبل عمده و هم چنین قیمت لیبل عمده می‌باشد. برخی از مراکز به این لیبل‌ها به صورت عمده و لیبل در تعداد بالا نیاز دارند که خرید لیبل عمده به نفع آن‌ها است. از نظر قیمت لیبل عمده، بسیار مناسب است و شما در حین خرید می‌توانید از این مزیت بهره ببرید. توجه داشته باشید که یک فرد اقتصادی تنها در زمان فروش سود نمی‌برد بلکه در حین خرید نیز می‌تواند سود ببرد.

جهت مطالعه‌ی بیشتر اینجا را کلیک کنید.

خرید عمده لیبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه