یک خرید اینترنتی به صرفه!
فروش عمده کاغذ

فروش عمده کاغذ

کاغذ، بدون شک اساسی‌ترین مورد برای هر دفتری است. این که آیا شما یک شرکت چند ملیتی هستید یا یک شرکت نوپا کوچک هستید فرقی ندارد. زیرا نمی‌توانید فعالیت‌های روزانه خود را بدون کاغذ ادامه دهید. با این حال، از آن جا که کاغذ برای بیش‌تر دفاتر ضروری‌تر از تجملات است، به نظر می‌رسد مردم هنگام خرید کاغذ کمترین دقت را دارند. این مقاله چهار عامل اصلی را که ممکن است بخواهید هنگام خرید کاغذ در نظر بگیرید، توضیح می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که اعتبار سازمان شما به خطر نمی‌افتد. در ضمن این اصول، ما می‌خواهیم در رابطه با فروش عمده کاغذ، نیز توضیح دهیم. موضوع اصلی این مقاله فروش عمده کاغذ می‌باشد. ولی در ضمن این که به عوامل موثر در قیمت فروش عمده کاغذ و مزیت‌های فروش عمده کاغذ بپردازیم می‌خواهیم نکات مهم دیگری را که نیاز هر فرد است هم توضیح دهیم.

عوامل مهم در خرید کاغذ

یکی از اولین عواملی که می‌خواهید در نظر بگیرید وزن است. کاغذ در انواع مختلفی از وزن قرار می‌گیرد، اما معمولا وزن بین 70 تا 120 گرم در هر متر مربع (GSM) متداول است. اگر بخواهیم برای هر کاغذ یک اندازه‌ی استاندارد در نظر بگیریم، باید به اندازه ی کاغذ‌های A4 اشاره نماییم. از کاربرد‌های این اندازه کاغذ در موارد مختلف به شرح زیر می‌باشد:

 • 70 GSM معمولاً در دفاتر برای چاپ با حجم بالا استفاده می‌شود.
 • 80 GSM وزن استانداردی است که برای چاپ روزانه اسناد استفاده می‌شود.
 • 100 GSM برای چاپ اسناد مهم مناسب است. زیرا به اسناد لمسی، یک جلوه‌ی حرفه‌ای می‌بخشد.

دومین عامل کلیدی که باید در نظر بگیرید رنگ است. حتی اگر از رنگ سفید ساده برای بیش‌تر برنامه‌های اداری استفاده شود، کاغذ رنگی و براق می‌تواند برای چاپ بروشور، کارت و پوستر بسیار موثر باشد. کاغذ‌ها در طیف گسترده ای از رنگ‌ها از جمله سبز، آبی، زرد، نارنجی‌، سالمون‌، صورتی‌، بنفش و غیره موجود هستند.

مورد بعدی که باید در نظر بگیرید Finish است. سه نوع اصلی وجود دارد که می‌توانید انتخاب کنید. نوع انتخابی شما می‌تواند تأثیر زیادی در خروجی داشته باشد. سه نوع جنس آن براق (روکش)، مات (روکش) و بدون پوشش است. کاغذ بدون روکش برای چاپ روزمره ایده‌آل است. در حالی که کاغذ رنگی براق برای بروشور عالی به نظر می‌رسد. هنگامی‌که شما به سمت برندسازی علاقه‌مند می‌شوید باید از  یک روکش مات برای کارت ویزیت خود استفاده نمایید.

آخرین مورد مقدار یا کمیت است. خرید عمده کاغذ نه تنها موجب صرفه‌جویی در هزینه شما می‌شود، بلکه باعث رفع دردسر‌های زیادی که در خرید کاغذ وجود دارد، می‌شود. بنابراین، اگر پیش‌بینی کنید که شرکت شما به جریان مداوم کاغذ نیاز داشته باشد، بایستی از پیشنهاد فروش عمده کاغذ توسط ما استقبال نمایید. همیشه ایده‌ی خوبی است که بررسی کنید چه نوع تخفیف‌هایی را می‌توانید برای خرید و فروش عمده کاغذ دریافت کنید. در واقع می‌توانید از فروش عمده کاغذ توسط ما، استفاده نمایید و تخفیف‌های زیادی را به دست آورید.

فروش عمده کاغذ

فروش کاغذ عمده در انواع مختلف

کاغذ، محصولی متنوع است که بیش‌تر اوقات از خمیر چوب ایجاد می‌شود و معمولاً از درختان مخروطی از چوب نرم مانند کاج تهیه می‌شود. درختان مخروطی درختانی که به سرعت رشد می‌کنند، هستند. به‌عنوان داشتن مخروط و سوزن در مقابل درختان برگریز که دارای برگ‌هایی ریز هستند که در فصول پاییز و زمستان ریخته می‌شوند، مشخص می‌شوند. کاغذ از خمیر چوب ساخته می‌شود که به طور معمول با استفاده از یک فرآیند پالپ مکانیکی ایجاد می‌شود. در این فرایند، خرده‌های چوب را با آب مخلوط می‌کنند یا با استفاده از یک فرآیند پالپ شیمیایی برای تجزیه‌ی لیگنین استفاده می‌کنند. پس از اتمام پالپ خام‌، فیبر تمیز می‌شود و بر روی یک قسمت سیم مسطح تزریق می‌شود که فیبر روند پخش و تشکیل آن را به ورق گسترده‌ای آغاز می‌کند. سپس این ورق از یک سری پرس و خشک کن‌ها عبور می‌کند تا محتوای آب اضافی آن استخراج شود. سپس برای صاف کردن کاغذ، بر روی یک تقویم تقسیم شود. قبل از ریختن به حلقه‌ها یا برش در ورق‌های استاندارد، هر نوع پوشش، رنگ دانه‌ها و مواد اتصال دهنده مورد نظر اعمال می‌شود.

در بخش‌های زیر، این مقاله به خلاصه چندین نوع از انواع کاغذ پرداخته و ا کاربردهای آن‌ها و هم چنین تاثیر آن‌ها بر فروش عمده کاغذ را شرح می‌دهیم.

معرفی انواع کاغذ و فروش عمده کاغذ

امروزه در جهان انواع زیادی از کاغذ‌ها استفاده می‌شوند. در کنار استفاده از کاغذ برای چاپ و نشر، از این محصول برای محافظت و بسته بندی کالا‌های دیگر، ضبط معاملات یا رویداد‌ها، تهیه دکوراسیون و عمل به عنوان حامل یا بستر برای سایر مواد‌، برای نام بردن برخی از کاربرد‌های آن مواد و غیره استفاده می‌شوند. در این جا انواع متداول کاغذ مورد استفاده وجود دارد که تطبیق‌پذیری کاغذ به عنوان یک محصول را نشان می‌دهد. این موضوع می‌تواند خود بر فروش عمده کاغذ تاثیر داشته باشد و شما آگاه شوید که خرید چه نوع کاغذ‌هایی را باید از فروش عمده کاغذ استفاده نمایید. این کاغذ‌ها به شرح زیر می‌باشند:

 • کاغذ بدون اسید
 • مقاله بایگانی
 • مقاله هنرمند
 • کاغذ با قدرت جذب بالا
 • کاغذ کتاب
 • کاغذ پوشش و روکش جعبه
 • کارت ویزیت و فرم کسب و کار
 • ماشین حساب و مقاله ثبت اسکناس
 • کاغذ نمودار
 • کاغذ و کپی کنید
 • نوشیدن کاغذ جام
 • کاغذ پاکت
 • کاغذ جدول امتحانات
 • کاغذ فیلتر
 • کاغذ غذا
 • کاغذ کارت تبریک
 • کاغذ کرافت
 • کاغذ لیتوس
 • کاغذ پر کننده برگ شل
 • کاغذ مانیل
 • مقاله روزنامه
 • کاغذ پوستی
 • مقاله عکاسی
 • کاغذ چاپ
 • کاغذ بازیافت شده پس از مصرف کننده
 • سمباده
 • کاغذ کفش
 • کاغذ تنباکو
 • دستمال توالت
 • کاغذ تحریر
 • تصویر زمینه
 • کاغذ موم
 • کاغذ کادو

این کاغذ‌ها که در بالا ذکر شد، انواعی از کاغذ می‌باشند که شرکت ما برای تمام این انواع قابلیت فروش عمده کاغذ را قرار داده است. بنابراین به هر نوعی که از این کاغذ‌ها شما نیاز پیدا کنید می‌توانید با استفاده از فروش عمده کاغذ توسط ما تخفیف زیادی دریافت نمایید.

فروش عمده کاغذ

توضیح در مورد برخی از انواع کاغذ

کاغذ بدون اسید: کاغذ بدون اسید با استفاده از یک فرآیند تولید قلیایی ایجاد می‌شود که لیگنین را از خمیر چوب خارج می‌کند. محلول پالپ را با یک پایه خفیف مانند بی کربنات کلسیم درمان می‌کند، تا pH بالاتر از 7 را تولید کند. کاغذ بدون اسید طراحی شده است که مورد استفاده در مواردی که حفظ اسناد در دوره‌های طولانی بدون پیری‌، زردی یا وخیم قرار بگیرد. قیمت این کاغذ‌ها زیاد است ولی شما با استفاده از فروش عمده کاغذ توسط ما می‌توانید آن‌ها را با قیمت مناسب‌تری خرید نمایید. اصلی‌ترین ویژگی خرید عمده کاغذ و فروش عمده کاغذ وجود تخفیف‌های زیاد است.

مقاله بایگانی: مانند کاغذ بدون اسید، از کاغذ بایگانی نیز برای حفظ کیفیت اسناد در طول زمان استفاده می‌شود. علاوه بر این که اسیدی نیست، کاغذ بایگانی زیادی با استفاده از 100٪ پنبه به جای خمیر چوب ساخته می‌شود تا به حفظ آن کمک کند.

مقاله هنرمند: کاغذ هنرمند در ایجاد نقاشی‌های هنری، طرح‌ها و نقاشی‌های دیگر استفاده می‌شود. ضخامت کاغذ هنرمند بسته به نوع استفاده از جوهر‌ها و استفاده دلخواه متفاوت خواهد بود. یک نمونه کاغذ ردیابی نازک است که برای انتقال یک طرح یا تصویر با کپی کردن جزئیات روی کاغذ ردیابی که در بالای تصویر اصلی قرار دارد، استفاده می‌شود.

کاغذ با قدرت جذب بالا: کاغذ شکوفه نوعی کاغذ است که قابلیت جذب بالایی دارد و می‌توان برای از بین بردن مایعات اضافی از اشیاء یا سطوح استفاده کرد. این می‌تواند شامل جذب جوهر اضافی، از بین بردن مایع اضافی از اسلاید میکروسکوپ قبل از مشاهده، یا حتی از بین بردن روغن اضافی از پوست فرد باشد. معمولا آزمایشگاه‌ها به این نوع کاغذ نیاز زیادی دارند از این رو می‌توانند با استفاده از فروش عمده کاغذ توسط ما این کاغذ‌ها را با بهترین قیمت خرید نمایند.

فروش عمده کاغذ

مهم‌ترین کاربردهای کاغذ

کاغذ کتاب: مقاله کتاب است، به عنوان نام نشان می‌دهد، مورد استفاده برای چاپ و نشر کتاب، مانند کتاب مقدس می‌باشد. این کاغذ‌ها به وفور تولید شده و چاپ خانه‌ها به این کاغذ در تعداد بالا نیاز دارند. ما با فروش عمده کاغذ به این اصناف می‌توانیم آن‌ها را در قیمت یاری دهیم. معمولا این اصناف خرید عمده کاغذ‌ترجیح می‌دهند و همواره جزو مشتریان اصلی ما برای فروش عمده کاغذ می‌باشند.

کاغذ پوشش و روکش جعبه: کاغذ پوششی و روتختی برای اضافه کردن یک لایه کاغذ داخلی یا خارجی به جعبه‌های مقوایی برای یک هدف تزئینی یا محافظ استفاده می‌شود.

کارت ویزیت و فرم کسب و کار: از این نوع کاغذ‌ها در ایجاد کارت ویزیت یا در چاپ فرم‌های تجاری استفاده می‌شود. سهام کارت تمایل به کاغذ ضخیم‌تر و سفت‌تر دارد که از کیفیت بالایی برخوردار است. به خاطر این که انواعی از کارت ویزیت در تعداد بالا چاپ می‌شوند لذا به این نوع کاغذ در تعداد بالا نیاز دارند و از فروش عمده کاغذ توسط ما استفاده می‌نمایند.

مقاله ماشین حساب و پول نقد: کاغذ ماشین حساب برای ثبت نتایج محاسبات از اضافه کردن ماشین‌ها و ماشین حساب‌ها استفاده می‌شود، این امکان را می‌دهد تا نتایج چاپ و ذخیره شود. به همین‌ترتیب‌، از کاغذ ثبت اسناد نقدی برای چاپ رسید‌های معاملات نقطه فروش برای مستندسازی تاریخ فروش‌، اقلام خریداری شده‌، قیمت‌ها‌، مالیات پرداخت شده و شکل پرداخت استفاده می‌شود.

کاغذ نمودار: این کاغذ  نیز به عنوان کاغذ نمودار ضبط نامیده می‌شود، در ضبط‌های نمودار استفاده می‌شود که انواع شرایط از جمله برق‌، دما و شرایط آب و هوایی‌، فعالیت زلزله یا شرایط پزشکی مانند برون ده قلبی (الکتروکاردیوگرافی) یا فعالیت مغز (الکتروانسفالوگرافی) را رصد می‌کند. هم چنین در نظارت بر فعالیت‌ها و شرایط موجود در اتاق‌ها کاربرد دارد .این کاغذ‌ها برای همگان شناخته نیستند و ما کم‌تر به فروش عمده کاغذ نمودار می‌پردازیم.

فروش عمده کاغذ

سایر انواع کاغذ

کاغذ کپی:کاغذ کپی برای چاپگر‌ها، فتوکپی‌ها، دستگاه‌های فکس و سایر مصارف خانگی استفاده می‌شود. انواع مختلفی از این مقالات هم چنین وجود دارد که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با استفاده از فن‌آوری‌های جوهرافشان یا چاپگر لیزری مناسب‌تر برای چاپ می‌باشند. این نوع نیز برای ما از فروش عمده کاغذ زیادی برخوردار است.

کاغذ لیوان: از کاغذ لیوان برای ایجاد فنجان‌های یکبار مصرف که آب یا مایعات دیگر دارند استفاده می‌شود. آن‌ها از موم یا روکش مشابه استفاده می‌کنند تا تمایل به جذب مایعات توسط کاغذ را کاهش دهند.

کاغذ پاکت: کاغذ پاکت نامه برای ایجاد سبک‌های مختلف پاکت نامه برای ذخیره و ارسال اسناد یا اشیاء دیگر استفاده می‌شود. فرم نهایی پاکت‌ها ممکن است نیاز به افزودن چسب برای بستن پاکت یا سایر مکانیسم‌ها برای تأمین محتویات داخل پاکت داشته باشد.

کاغذ جدول امتحانات: کاغذ جدول معاینه معمولاً در مطب و مراکز پزشکی برای تهیه سد سطح تمیز استفاده می‌شود. و به محافظت از بیماران در مقابل انتقال میکروب کمک می‌کند. این مقاله بر روی غلتک موجود است و در صورت نیاز می‌توانید پس از‌ترک یک بیمار قبلی، یک جدول معاینه را بهبود ببخشید و یک بیمار جدید وارد اتاق معاینه شود.

نوع مهم کاغذ

کاغذ فیلتر: کاغذ فیلتر به عنوان سدی استفاده می‌شود که می‌تواند مواد را از جریان مایع یا گاز مانند آب یا هوا جدا کند. کاربرد‌های کاغذ فیلتر‌های متداول شامل استفاده از آن‌ها در فیلتر‌های هوا در محیط اطراف منزل یا اتومبیل، فیلتر‌های سوخت و فیلتر‌های روغن در وسایل نقلیه، فیلتر‌های قهوه جهت نگه داشتن آسیاب قهوه از قهوه قطره ای، یا کاغذ‌های کیسه‌ای است که به عنوان مانعی برای نگه داشتن برگ‌های چای در طول استفاده می‌شود. این کاغذ‌ها کاربرد‌های زیادی دارد لذا ما فروش عمده کاغذ را بیش‌تر در این نوع داریم. توجه داشته باشید که شما می‌توانید با استفاده از فروش عمده کاغذ توسط ما، از قیمت عمده کاغذ نیز برخوردار شوید. قیمت عمده کاغذ بسیار ارزان‌تر از قیمت جزئی است.

جهت مطالعه‌ی بیشتر، به این صفحه مراجعه کنید.

فروش عمده کاغذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه